Wizualizacja apartamentówWizualizacja klatki schodowejWizualizacja salonuWizualizacja tarasuWizualizacja tarasuWizualizacja jadalniWizualizacja łazienki
eko park invest budynek
eko park invest budynek
tężnia busko zdrój

O Nas

Spółka Eko Park Invest sp z o.o.  jest spółką celową, której misją jest realizacja projektu zabudowy apartamentowej zlokalizowanej w odległości 250 metrów od Parku Zdrojowego w Busku Zdroju oraz największej w Europie Tężni solankowej.

Na potrzeby tego projektu zdecydowaliśmy się wykorzystać doświadczonych w projektach deweloperskich wspólników, działających z sukcesami na rynku od roku 1998, którzy do tej pory zrealizowali m.in.: inwestycje hotelową  Hotel**** Pałac Alexandrinum pod Warszawą, Pałace w  Warszawie z apartamentami mieszkalnymi i wiele innych.

Eko Park Invest sp z o.o. Gwarantuje doświadczenie, dbałość o detale, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i urządzeń oraz współpracę z doświadczonymi uczestnikami procesu inwestycyjnego: architektami, wykonawcami, inżynierami i architektami wnętrz. Wiemy, że nasza inwestycja  w Busku Zdroju  to innowacyjny ekskluzywny  projekt który zaspokoi potrzeby  najbardziej wymagających   nabywców . Szanujemy kontekst w którym powstają  nasze apartamenty z poszanowaniem naturalnego środowiska. Wiemy jak  budować, aby  ta inwestycja miała uniwersalny i ponadczasowy charakter.

Atuty

 
  Położenie 250m od Parku Zdrojowego

  Tarasy w wymiarach od 20m² do 37m²

  Wysokiej jaskości windy

 Parkingi w kondygnacjach podziemnych

  Lobby w strefie wejściowej do obiektu

  Sufity na wysokości 2.70 m

  Wysokiej jakości materiały

  Wentylacja mechaniczna i klimatyzacja

Boksy rowerowe